يكشنبه 30 مهر 1396  
English خانه تماس با ما نقشه سایت

1395/10/22 چهارشنبه برگزاری مراسم سالروز تشکیل هسته های گزینش به مناسبت پانزدهم دیماه سالروز تشکیل هسته های گزینش به فرمان حضرت امام خمینی(ره) مراسمی تحت این عنوان در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار گردید.
در این مراسم تعدادی از مدیران و مسئولین ادارات استان ،  ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اراک ، مدیران و اعضاء هسته های گزینش استان و گزینشگران دستگاههای اجرایی،قضایی و دانشگاههای استان مرکزی حضور داشتند.در ابتدای جلسه دبیر محترم شورای هم اندیشی مدیران هسته های گزینش استان جناب آقای آل یاسین گزارشی از وضعیت عملکرد هسته های گزینش در استان ارائه دادند.
در ادامه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اراک جناب آقای دکتر طاهر احمدی در جایگاه قرار گرفته و در خصوص اهمیت و ضرورت گزینش در دستگاههای اجرایی و وضعیت بهداشت و درمان استان سخنان جامع و کاملی ایراد فرمودند.بخش دوم جلسه اختصاص یافت به مطالب کاربردی و آموزشی که توسط استاد محترم جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بنیادی از اساتید هیات عالی گزینش، بیان گردید.
پخش کلیپ شهدای مدافع حرم و همچنین کلیپ مربوط به یکی از همکاران گزینشی استان که مدتهاست در اسارت نیروهای تکفیری صهیونیستی به سر می برد، از دیگر قسمتهای این برنامه بود. در پایان از تعدادی از گزینشگران استان دعوت و با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر گردید.
حُسن ختام برنامه نیز زیارت قبور مطهر شهدای گمنام بود که با حضور همه شرکت کنندگان در جلسه انجام شد.
جلسه گرامیداشت روز گزینش به میزبانی هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی اراک در سالن همایش مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) واقع در سایت سردشت برگزار گردید.   
کلمات کليدي
هسته گزینش
بیشتر
نسخه قابل چاپ


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved