يكشنبه 30 مهر 1396  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


1395/8/4 سه شنبه اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد مرحله تکمیل ظرفیت سال تحصیلی 96-95
ضمن تبریک موفقیت شما به اطلاع می رساند ثبت نام در این دانشگاه به شرح زیر صورت می گیرد:
مراحل ثبت نام :
 
مراجعه حضوری و تحویل مدارک
 
ثبت نام به صورت مراجعه حضوری درتاریخها ی8/8/95و9 /8/95 به مدت دوروز اداری از ساعت 8لغایت 13 به واحد تحصیلات تکمیلی ستاد دانشگاه واقع در آدرس ذیل می باشد.
 
نکته:
 
اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان مازاد در فرمهای پیوست ارائه شده است.
 
*مراحل ثبت نام حضوری در تاریخهای فوق الذکر
 
·   الف ) تشکیل پرونده در واحدهسته تحقیق و نظر دهی (مسوول دبیر خانه این واحد سرکار خانم احمدی به ادرس اراک- کوی علم الهدی –ستاد دانشگاه علوم پزشکی اراک طبقه دوم.)  
 
  •  ب)تشکیل پرونده در واحد حراست. به ادرس اراک- سردشت- میدان بسیج- مجتمع آموزشی پیامبر اعظم - جنب بیمارستان آموزشی، درمانی امیرالمؤمنین (علیه السلام) واقع در ساختمان دانشکده –بال زرد طبقه 3- سرکار خانم ابوالحسنی
 
·        ج )مراجعه به ساختمان معاونت آموزشی واقع در آدرس انتهایی اطلاعیه به همراه مدارک زیر جهت ثبت نام:
 
1-    اصل شناسنامه خود و همسر و4 سری فتوکپی ازتمام صفحات.
2-    اصل کارت ملی پذیرفته شده و 4سری فتوکپی ازآن.
3-      6 قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده
4- اصل و 3 سری کپی آخرین مدرک تحصیلی (گواهینامه موقتتحصیلی و یا دانشنامه تحصیلی )که با آن مدرک در آزمون سال 95 شرکت نموده است.
 
*یاد آوری : دانشجویان نیمسال آخر تحصیل اصل گواهی دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی مبنی بر فراغت از تحصیل پذیرفته شده حداکثر تاتاریخ 31/6/95با درج معدل کل دانشجو.(در صورت داشتن ریز نمرات ارائه آن در روز ثبت نام حضوری الزامی است)
 
5-    اصل و3سری کپی پایان طرح نیروی انسانی یا معافیت و ...
6-    اصل و3سری کپی برگه تعیین وضعیت بدهی صندوق رفاه دانشجویان
 
    تذکر: برگه اعلام وضعیت بدهی به صندوق رفاه دانشجویان به لحاظ تاریخ می بایستی از شهریور 95 به بعد صادر شده باشد. در غیر اینصورت   پذیرفته شده لازم است به کارشناس صندوق رفاه دانشجویان واقع در ساختمان ستاد دانشگاه مراجعه و برگه مذکور را اخذ و در زمان مراجعه حضوری در آموزش کل به همراه خود داشته باشند. پذیرفته شدگانی که بدهی خود را تسویه نموده باشند این برگه با هر تاریخی مورد قبول می باشد.
7-    ارائه موافقت نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام مسئوول اداری برای کارمندان.
*تبصره : شرط ثبت نام برای این دسته از پذیرفته شدگان ارائه موافقت نامه فوق است در غیراینصورت ازپذیرفته شده ثبت نام به عمل نخواهد آمد.
8-    اصل مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ایثار گران و......
9-     اصل تاییدیه مربوط به استفاده از سهمیه استعداد های درخشان از دانشگاه محل تحصیل.
10- مدارک ومستندات دوسال سابقه کار بالینی برای پذیرفته شدگان رشته پرستاری مراقبتهای ویژه.
11- اصل و 2سری کپی کارت پایان خدمت و یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید.
12-رسید بانکی به مبلغ پنج هزار تومان قابل واریز در بانک ملی به شماره حساب سیبا 2177865307007 جهت صدور کارت دانشجویی 
13- حکم کارگزینی پرسنل اصلی ارتش و نیروهای مسلح
14- دانلود و تکمیل فرم های ثبت نام و ارائه در روز ثبت نام حضوری
 
 
عدم مراجعه وثبت نام در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از تحصیل بوده وهیچگونه اعتراضی مورد قبول نمی باشد.
 
* یاد آوری:واحد ثبت نام در روز های پنجشنبه تعطیل است
 
 *برای اطلاع از زمان ونحوه برگزاری کلاس رشته های گروه پرستاری ومامایی با آموزش این دانشکده آقای سعادت شعاع به شماره 5-08634173501ورشته های علوم پایه(فیزیولوژی - میکروب شناسی-ایمنی شناسی – زیست فناوری پزشکی –علوم تشریح – تاریخ علوم پزشکی – آمر زیستی ) با شماره مذکور خانم جعفری دانشکده پزشکی ورشته آموزش بهداشت با شماره 32684615خانم صفری تماس حاصل فرمایید.
 
 
·   آدرس ثبت نام :اراک- سردشت- میدان بسیج- مجتمع آموزشی پیامبر اعظم - جنب بیمارستان آموزشی، درمانی امیرالمؤمنین (علیه السلام) - معاونت آموزش و تحقیقات دانشگاه- حوزه مدیریت امورآموزشی و تحصیلات تکمیلی- اداره دستیاری و تحصیلات تکمیلی. تلفن:3462 3417 - 086
 
 
پذیرفته شدگان گرامی فرم پیوست این اطلاعیه را دانلود نموده وبه صورت زیر اقدام فرمایید:
 
الف : پذیرفته شدگانی که دوره کارشناسی از دانشگاههای دولتی اعم از دانشگاههای وزارت علوم , تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت , درمان وآموزش پزشکی فارغ التحصیل شده اند فرم شماره 1 را در سه برگ پرینت نموده و هرسه برگ را خوانا تکمیل نموده و در زمان ثبت نام به واحد ثبت نام ارائه نمایند.
ب: پذیرفته شدگانی که دوره کارشناسی از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده اند فرم شماره 2 را در سه برگ پرینت نموده و هرسه برگ را خوانا تکمیل نموده و در زمان ثبت نام به واحد ثبت نام ارائه نمایند.
"توضیحات":
*فرم مذکور استعلام تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی پذیرفته شده می باشد که باید در عنوان نامه دانشگاه محل تحصیل کارشناسی درج شود ودر متن نامه اطلاعات رشته دوره کارشناسی ثبت گردد.
* فرم مذکور که توسط پذیرفته شده تکمیل شده است در روز ثبت نام حضوری توسط مسوولین ثبت نام کنترل و با مهر دانشگاه ممهور می گردد ویک نسخه از آن تحویل پذیرفته شده می گردد و پذیرفته شده موظف است شخصا نسبت به پیگیری ارسال تاییدیه تحصیلی دوره کارشناسی از محل اخذ این مدرک به دانشگاه علوم پزشکی اراک اقدام نماید ضمنا با توجه به اینکه پاسخ تاییدیه تحصیلی از دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی پذیرفته شده به صورت محرمانه به دانشگاه علوم پزشکی اراک  ارسال می گردد اخذ شماره ارسال تاییدیه از دانشگاه محل کارشناسی و ارائه آن به دانشگاه علوم پزشکی اراک کفایت می نماید.
 
1- به اطلاع می رساند فرم اخذ تعهد از سهمیه مازاد صرفا بایستی توسط پذیرفته شدگانی که به صورت مازاد پذیرش شده اند تکمیل شود.
 
بیشتر


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved