يكشنبه 30 مهر 1396  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بمناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

 

ارتحال جانگداز یار و یاور امام(ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) عالم عالیقدر، مبارز نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر گرانقدر خود را در راه انقلاب اسلامی، در جهت ثبات و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، این یادگار امام و شهدا سپری کرد را خدمت تمامی دوستاران انقلاب تسلیت عرض می نمایم.

بدون تردید نام بلند این شخصیت بزرگ تاریخ انقلاب در دوران معاصر بر تارک تاریخ پر افتخار ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چون ستاره ای در کنار نام شهدا و امام عزیز و بزرگان این سرزمین خواهد درخشید.

بی شک یار و یاور امام (ره) و رهبری در طول مبارزات انقلابی خود، در دوران رژیم ستم شاهی پهلوی رنج های بسیاری متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت های خطیر نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب داشت.

ما فراموش نمی کنیم رشادتهای این بزرگ مرد تاریخ انقلابمان را و سر لوحه خود قرار می دهیم، عشق به انقلابی که داشتند، ارادتشان به امام (ره) که مثال زدنی بود، تعصب و علاقه ای که به ایران اسلامی داشته اند و در راه شکوفایی هر چه بیشتر این مرز و بوم از هیچ کوششی دریغ نکردند.

اینجانب این مصیبت را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده بزرگوار ایشان، جامعه دانشگاهی، پرسنل حوزه سلامت و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمایم  و برای آن فقید سعید، علو درجات در پیشگاه باری تعالی مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر حسن طاهر احمدی ۱۹ دی ۱۳۹۵

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
پیام تسلیت, رهبر معظم انقلاب, آیت الله هاشمی رفسنجانی
بیشتر


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved