عقد قرارداد با هتل نیایش مشهد مقدس

۰۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۵ کد : ۲۶۴۸۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۵۰۹
با پیگیریهای معاونت محترم توسعه و مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه با هتل نیایش در مشهد مقدس جهت استفاده همکاران قرارداد منعقد گردید.
عقد قرارداد با هتل نیایش مشهد مقدس

 

با استعانت از خداوند متعال و ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران محترم که درطی دو سال گذشته تمام انرژی خود را  مصروف مبارزه بی امان با ویروس منحوس کرونا نمودند،به اطلاع  می رساند  در راستای ارتقاء خدمات رفاهی پرسنل ،دانشگاه  نسبت به عقد قرارداد با هتل 3 ستاره  نیایش مشهد واقع در چهارراه شهدا  خیابان آیت اله بهجت2 / 1جنب پارک نادری با شرایط ذیل اقدام نموده است ،خواهشمند است دستور فرمایید مراتب  به نحو مقتضی به همکاران محترم اطلاع رسانی گردد.

لازم بذکر است همکاران محترم می توانند در تاریخ  سه شنبه  3 / 3 / 1401  راس ساعت  9 صبح  به  آدرس پرتال دانشگاه،زیر پورتال مدیریت  پشتیبانی و رفاهی مراجعه و  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 شرایط:

-قرارداد بصورت گارانتی یکساله از تاریخ 10/ 3/ 1401لغایت 10/ 3/ 1402 منعقد شده است.

--قرارداد گارانتی سالانه  فقط شامل اسکان و صبحانه می باشد.

-هزینه اسکان و صبحانه همکار و افراد درجه 1  حداکثر تا چهار نفر شامل :همکار،همسر و فرزند  بابت هر شب هر نفر مبلغ  (80 هزار تومان) می باشد.

-هزینه های هتل به شرح جدول ذیل بعهده می باشد:

ردیف

نوع استفاده

مبلغ قرارداد بابت هر نفر در هر شب

پرداختی همکار برای هر نفر در هر شب

یارانه پرداختی دانشگاه بابت هر نفر در هر شب(افراد درجه 1)

1

اسکان با صبحانه

2700000ریال

800000ریال

1900000 ریال

2

ناهار،شام در زمانی که منوی هتل  انتخابی میباشد

2050000ریال

مبلغ 2050000 ریال نیز می بایست توسط همکار به هتل پرداخت گردد.

0

3

ناهار،شام در زمانی که منوی هتل  بوفه  میباشد

2550000ریال

مبلغ 2550000ریال نیز می بایست توسط همکار به هتل پرداخت گردد.

0

تبصره:هر همکار فقط می تواند نسبت به ثبت نام خود،همسر . فرزندان ا قدام نماید.

تبصره2:-در خصوص ثبت نام سایرین(پدر،مادر،خواهر و.... ،در صورت وجود ظرفیت و با هماهنگی هتل با احتساب هزینه هر نفر در هر شب 2700000ریال جهت اسکان و صبحانه می توانند اقدام نمایند.
-
طبق مصوبه کمیته رفاهی دانشگاه همسرانی که هر دو نفر آنان پرسنل دانشگاه می باشند فقط یکبار حق استفاده از سهمیه هتل را دارند.در صورت استفاده و ثابت شدن موضوع کلیه هزینه ها به نرخ روز هتل از حقوق و مزایای آنان کسر خواهد شد.

-بازه زمانی استفاده از هتل سه شب و چهار روز می باشد.

-در صورت استفاده همکاران از رستوران هتل مبلغ خدمات استفاده شده طبق جدول فوق  می بایست همانجا پرداخت گردد.

-درصورتی غذا طبق جدول فوق محاسبه می گردد که همکاران تمامی وعده های غذایی را در هتل صرف نمایند. در غیراینصورت فقط تخفیف 10% شامل حال همکاران خواهد شد.

-چنانچه افراد سایرین را با عناوین درجه یک ثبت نام نمایند هنگام پذیرش هزینه آزاد از ایشان توسط هتل طبق نرخ روز محاسبه  و دریافت می گردد.

-حداکثر ظرفیت ثبت نام با احتساب خود همکار 4  نفر میباشد.

-استفاده افراد زیر 5 سال از هتل(اسکان و صبانه)  بشرط عدم درخواست خدمات اضافی رایگان می باشد.

-هر همکار فقط در سال یکبار حق استفاده از هتل را دارد.در صورت خالی بودن ظرفیت و نبود متقاضی در ایام غیر پیک با درخواست کتبی امکان استفاده وجود دارد.

-هنگام مراجعه به هتل همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی برای کلیه افراد ثبت نامی الزامی می باشد.

-در راستای رعایت عدالت جهت استفاده از هتل در ایام پیک کد ملی افرادیکه قبلا(حتی یکبار) از خدمات هتل ها استفاده نموده اند مسدود و دو  روز بعد از اولین فرجه ،سامانه برای همکاران دیگر که در سنوات  پیش استفاده کردند باز میشود.

-امکان کنسل کردن هتل وجود ندارد و چنانچه بنا بر دلایلی قصد کنسل کردن داشته باشند میبایست یک نفر از همکارانی که قبلا استفاده ننموده را با رعایت سقف نفرات و نسبتها به عنوان جایگزین معرفی نماید یا حداقل پانزده روز قبل از سفر انصراف خود را اعلام نماید تا در سامانه بارگزاری و در صورت پرشدن وجه وی مسترد میگردد.

-با توجه به بند فوق هرگونه کنسلی در سامانه بارگزاری میگردد.لذا همکاران از مراجعه حضوری به اداره رفاه جهت دریافت رزرو جدا خودداری فرمایند.

-در سامانه تعداد نفرات باقی مانده  درج میگردد که نشان دهنده تعداد تخت میباشد. لذا شایسته است با توجه به تعداد همراهان  گروه مناسب را انتخاب و اطلاعات  افراد را در سامانه وارد نمایید.در صورتیکه انتخاب شما به گونه ای باشد که قصد اضافه نمودن همراهان را پس از پرداخت وجه داشته باشید و ظرفیت(تخت خالی)موجود نباشد،رزرو شما کنسل خواهد شد

.-استفاده از خدمات مازاد هتل شامل:کافی شاپ،فروشگاه،لباسشویی،شارژ یخچال،تلفن،اینترنت و رستوران مستلزم پرداخت هزینه بصورت نقدی توسط میهمان می باشد.

 -در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به هتل و اثاثیه آن میهمان مکلف به پرداخت هزینه آن می باشد.

-رعایت قوانین و مقررات هتل ،همچنین حفظ شئون اسلامی و اخلاقی برای کلیه همکاران الزامی می باشد.

-مهمانان عزیز موظف هستند طبق برنامه تدوین شده توسط هتل ،اتاق ها را تحویل گرفته و راس ساعت مقرر تخلیه نمایند.

-استفاده از هرگونه وسایل پخت و پز در اتاقها ممنوع می باشد.

-هتل مکلف به در اختیار گذاردن فلاسک با آب جوش به  میهمانان دانشگاه می باشد.

-هر گونه تغییر در افراد ثبت نامی فقط تا 15 روز قبل از سفر امکانپذیر است.جابجا نمودن مسافران بدون هماهنگی با اداره رفاه  دانشگاه بعهده فرد اصلی می باشد.

-همکاران محترم  در انتخاب تعداد همراهان(تعداد فرزندان) دقت فرمایند.بعدا از ثبت نام در صورتی می شود نفرات جدید را به لیست اضافه نمود که تخت خالی موجود باشد.در غیر اینصورت امکان اضافه نمودن افراد جدید امکانپذیر نیست.

-امکان جابجایی تاریخ سفر وجود ندارد.لطفا پس از برنامه ریزیهای لازم نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

-بعلت محدودیت ظرفیت امکان استفاده از دو بازه زمانی پی در پی وجود ندارد.استفاده از سهمیه همکاران دیگر باعث از دست رفتن سهمیه آنان خواهد شد.

کلید واژه ها: مشهد مقدس هتل نیایش سه ستاره زیارتی سفر رفاهی پارک نادری اداره رفاه و تربیت بدنی مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی معاون توسعه


( ۵۴ )

نظر شما :