با تلاش دفتر روابط بین الملل و مساعدت ریاست محترم دانشگاه انجام شد

برقراری تفاهم نامه مشترک مابین دانشگاه علوم پزشکی اراک و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه فعالیت های بین الملل

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۸ کد : ۷۷۱۱ اخبار اصلی اخبار اسلایدی
تعداد بازدید:۱۰۹۹
برقراری تفاهم نامه مشترک مابین دانشگاه علوم پزشکی اراک و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه فعالیت های بین الملل

با هماهنگی دفتر روابط بین الملل و طی مراسم رسمی در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک تفاهم نامه مشترک در خصوص همکاری ها و فعالیت های بین الملل توسط دکتر سید محمد جمالیان ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اراک و دکتر نصراله عرفانی معاون بین الملل و نماینده ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور دکتر چنگیزی آشتیانی معاون محترم آموزش و دکتر جلایی مدیر محترم دفتر روابط بین الملل به امضا رسید.

دکتر سید محمد جمالیان ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از برقراری ارتباط بین دو دانشگاه، حضور قوی دانشگاه علوم پزشکی اراک در عرصه فعالیت های بین المللی را لازم و اعلام نمودند ان شاء الله با انتقال تجربیات و گسترش همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز بعنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در این زمینه شاهد رشد دانشگاه علوم پزشکی اراک در عرصه فعالیت های بین المللی باشیم.

ایشان فرمودند کار در زمینه آموزش های بین المللی ظرافت هایی دارد که انتظار می رود با عقد این تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی اراک در مسیر صحیح و بی نقصی حرکت و رشد نماید.

دکتر عرفانی نیز ضمن تشکر از دعوت دانشگاه علوم پزشکی اراک، پتانسیل ها و غعالیت های انجام شده در دفتر روابط بین الملل دانشگاه را در سطح بسیار خوب ارزیابی نموده و اعلام نمودند در صورت تداوم حمایت ریاست عالی و مسئولین دانشگاه و ادامه برنامه ریزی انجام شده در آینده شاهد روزهای درخشانی در عرصه فعالیت های بین المللی در این دانشگاه خواهیم بود و معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حسن نیت و علاقمندی آمادگی دارد تا همکارهای لازم و ضروری را جهت رشد و بالندگی دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام نماید.

در پایان، تفاهم نامه مشترک در خصوص فعالیت های بین المللی مانند همکاری در جذب دانشجوی خارجی، تبادل اطلاعات و تجربیات لازم، انجام پروژه های مشترک، بهرمندی از امکانات طرفین به امضا رسید.


( ۱ )