اخبار

بازدید فرمانده پلیس راه کشور از پایگاه اورژانس ۱۱۵ خلیج فارس

بازدید فرمانده پلیس راه کشور از پایگاه اورژانس ۱۱۵ خلیج فارس جدید

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی، در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه سردار حسن مومنی فرمانده پلیس راه کشور از پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای خلیج فارس واقع در محور قم به اراک جنب راهدارخانه خلیج فارس دیدار کردند و ضمن گفتگو صمیمانه با پرسنل حاضر در این پایگاه و عرض خسته نباشید از زحمات همکاران اورژانس تقدیر و عید نوروز را پیشاپیش تبریک گفتند.

ادامه مطلب
دیدار رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی با شهردار شهر توره

دیدار رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی با شهردار شهر توره جدید

این دیدار با محوریت تشکر از زحمات شهردار این شهر به جهت همکاری صمیمانه در امور مربوط به پروژه های حوزه اورژانس ۱۱۵ و همچنین اجرای محوطه سازی و مسیر دسترسی آشیانه اتوبوس آمبولانس این شهر صورت پذیرفت.

ادامه مطلب
مراحل نهایی احداث آشیانه خیرساز اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شهر توره

مراحل نهایی احداث آشیانه خیرساز اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شهر توره جدید

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی این آشیانه اتوبوس آمبولانس به مساحت ۱۳۰ متر و به ارتفاع ۵ متر و در مجاورت پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره و مطابق با نقشه های فنی روز توسط خیر گرانقدر دکتر محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در کمترین زمان ممکن ساخته شده است.

ادامه مطلب
دیدار ریاست اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی و مدیر بیمارستان امام علی (ع) کمیجان

دیدار ریاست اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی و مدیر بیمارستان امام علی (ع) کمیجان جدید

در این دیدار در خصوص مشکلات موجود در خصوص فرآیند پذیرش و اعزام بیماران، مسائل مشترک حوزه اورژانس ۱۱۵ و مرکز درمانی امام علی (ع) کمیجان و فرآیند اعزام هوایی بیماران و مصدومین بحث و تبادل نظر شد.

ادامه مطلب