شناسایی ۷۶ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۰۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۴ کد : ۱۰۱۰۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۷۹۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی ۷۶ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۷۴ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک و ۲ مورد هم در شهرستان خمین بوده است.
شناسایی ۷۶ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۳۶۰۷ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۷۴ مورد مبتلای جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۶۲ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۱۲ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و هر ۲ مورد شهرستان خمین نیز در بیمارستان بستری شده اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک اشاره کرد: از تعداد ۳۶۰۷ مورد مثبت در استان، تعداد ۲۹۵ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۷۷۱ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۲۵۴۱ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
دکتر جمالیان در  پایان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس ۱۹۳ مورد می باشد.


( ۳ )

نظر شما :