اخبار

شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد.

شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد. جدید

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: «من احب فاطمه ابنتی فهو فی الجنه معی ومن ابغضها فهو فی النار بحارالانوار،ج ۲۷، ص ۱۱۶ . هر کس فاطمه علیها السلام دخترم را دوست بدارد، در بهشت با من است، و هر کس با او دشمنی ورزد، در آتش [دوزخ] است .»

ادامه مطلب
کسب عنوان پرستار برگزیده سازمان اورژانس کشور توسط پرستار اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی

کسب عنوان پرستار برگزیده سازمان اورژانس کشور توسط پرستار اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی جدید گالری

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در مراسمی که با حضور معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت و ریاست سازمان اورژانس کشور برگزار شد از معصومه شکری نورعینی بعنوان پرستار برگزیده سازمان اورژانس کشور تقدیر شد. گفتنی است بر اساس ارزشیابی انجام شده در حوزه سازمان اورژانس کشور چهار پرستار بعنوان پرستار برگزیده معرفی شدند.

ادامه مطلب
نشست شورای هماهنگی بیمه های پایه با دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد

نشست شورای هماهنگی بیمه های پایه با دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد جدید

نشست شورای هماهنگی بیمه های پایه با دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور رئیس، معاونین و مدیران دانشگاه و مدیران سازمان های بیمه گر با هدف شناسایی بهتر چالش های مشترک، هم افزایی و هماهنگی بیشتر در راستای اجرای برنامه ها و نظارت بر امور مرتبط با حوزه سلامت برگزار شد.

ادامه مطلب
نجات جان مادر باردار تصادفی

نجات جان مادر باردار تصادفی

رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک گفت: ساعت ۱۴ روز جمعه ۳ آذرماه ۱۴۰۲ مادر باردار ۳۸ ساله با بارداری ۳۴ هفته، بر اثر تصادف توسط بالگرد اورژانس هوایی استان مرکزی از شهرستان خمین به این مرکز منتقل شد.

ادامه مطلب
نشست هماهنگی راه اندازی مرکز سلامت روان جامعه نگر (سراج)

نشست هماهنگی راه اندازی مرکز سلامت روان جامعه نگر (سراج)

نشست هماهنگی راه اندازی مرکز سلامت روان جامعه نگر (سراج) با حضور رئیس دانشگاه علوم ‍پزشکی، معاونین بهداشت و درمان و برخی از مسئولین مربوطه برگزار و در خصوص برنامه ها و چالش های راه اندازی این مرکز بحث و تبادل نظر شد.

ادامه مطلب