شناسایی ۶۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۳ کد : ۱۰۱۵۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۳۱
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی ۶۲ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۳۷۷۰ نفر رسیده است.
شناسایی ۶۲  مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: از تعداد ۶۲ مورد جدید در استان ۲۲ مورد این بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.
وی اظهار داشت: ۴۰ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ مورد فوت ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به  ۱۹۸ مورد رسیده است.
دکتر جمالیان در پایان تاکید کرد: در حال حاضر بهترین و ارزانترین راه حفاظت در برابر کرونا ویروس رعایت بهداشت فردی و نکات بهداشتی می باشد که باز هم مهمترین موضوع استفاده از ماسک است و از همه همشهریان و هم استانی های عزیز درخواست دارم که حتما از ماسک استفاده نمایند و به پویش "من هم ماسک می زنم " بپیوندند که در واقع زدن ماسک احترام به حقوق شهروندی است.


( ۷ )

نظر شما :