شناسایی ۵۶ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۱ کد : ۱۰۱۹۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۰۷
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی ۵۶ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۳۹۵۵ نفر رسیده است.
شناسایی ۵۶ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: از تعداد ۵۶ مورد جدید در استان ۱۲ مورد این بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.
وی اظهار داشت: ۴۴ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.
دکتر جمالیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ مورد فوت ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به  ۲۰۶ مورد رسیده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان تاکید کرد: از هم استانی های عزیز درخواست داریم که به هیچ وجه در اجتماعات و جاهای شلوغ در زمانی که واجب نمی باشد حضور نداشته باشند و با کمتر تردد کردن در سطح شهر زنجیره انتقال را قطع نمایند و همانطور که بارها گفته شده است حتما برای مهار ویروس از ماسک استفاده گردد.


( ۷ )

نظر شما :