تقدیر و تشکر رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از جامعه مامایی استان مرکزی

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۱ کد : ۱۰۴۳۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۱۸
دکتر سید محمد جمالیان از زحمات دکتر صادقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر مظفری رییس بیمارستان قدس اراک، کارشناسان مامایی حوزه درمان و بهداشت دانشگاه و تمامی ماماهای پرتلاش استان مرکزی در کسب رتبه ی شایسته تقدیر توسط وزارت بهداشت تشکر و قدردانی کرد.
تقدیر و تشکر رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از جامعه مامایی استان مرکزی

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: از تمام همکارانی که در ارتقاء سطح سلامت استان و اجرای سیاست‌های وزارت بهداشت، تلاش می کنند و با برنامه ریزی های خود موجب ترویج هرچه بیشتر زایمان طبیعی و کاهش شاخص سزارین و در نهایت افزایش سلامت مادر و نوزاد در استان مرکزی می شوند، کمال تشکر را دارم و صمیمانه برای آنها آرزوی توفیق و ثبات قدم در این مسیر را دارم.
دکتر سید محمد جمالیان همچنین خاطرنشان کرد: امید است با اجرای کامل و دقیق برنامه های ارتقا سلامت مادر و نوزاد و دیگر برنامه های در دستور کار، از هیچ تلاشی به منظور حفظ و ارتقا جایگاه دانشگاه علوم پزشکی اراک و رسیدن به اهداف کلان حوزه سلامت طبق برنامه ششم توسعه تا پایان سال، دریغ نکرده و موجبات ارتقا سلامت مردم استان مرکزی را فراهم آورند.
گفتنی است، دانشگاه علوم پزشکی اراک در زمینه سزارین های نخست زا و زایمان های طبیعی (بی دردی اپیدورال) حائز رتبه و توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شایسته تقدیر شناخته شده است.


( ۴ )

نظر شما :