پیام تبریک دکتر سید محمد جمالیان به مناسبت گرامیداشت روز بهزیستی

۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۳ کد : ۱۰۴۹۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۵۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک طی پیامی سالگرد چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی را به تلاشگران عرصه خدمت در سازمان بهزیستی استان مرکزی تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک دکتر سید محمد جمالیان به مناسبت گرامیداشت روز بهزیستی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر جمالیان در این پیام آورده است: بهزیستی استان مرکزی سازمانی فرهنگی، اجتماعی و امدادی است که به منظور گسترش رحمت الهی در جامعه و حفظ ارزش ها و کرامات والای انسانی، مجموعه خدماتی را ارائه می دهد.
وی در پیام خود ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان و افراد تحت پوشش این مجموعه گفت: سازمان بهزیستی برای کمک به قشرهای محروم و انسان هایی که بنا به دلایل محیطی، اجتماعی، اقتصادی و نیز داشتن مشکلات جسمی، روانی، عاطفی، گرفتار مشکلات و دچار عدم تعادل شده اند، تأسیس شده است.
وی تصریح کرد: تلاش مجموعه بهزیستی استان در روزهای شیوع کرونا در مراقبت و ارائه خدمت به مددجویان مراکز و سایر افراد جامعه بسیار قابل تقدیر و ارزشمند می باشد و این سازمان همواره در کنار مردم و در کنار دانشگاه علوم پزشکی اراک و حوزه سلامت  می باشد.
دکتر جمالیان گفت: تلاش مجموعه روانشناسان آن مجموعه که ساعتها همچون سنگ صبور برای کاهش اضطراب و استرس هم استانی های عزیز در روزهای پر استرس کرونا پاسخگوی تماسهای مردم بودند و همچنین مجموعه کادر اورژانس اجتماعی استان بسیار ستودنی می باشد
وی در ادامه گفت: سازمان بهزیستی با کمترین حمایت های دولتی و با تکیه بر مشارکت مردمی و همکاری سازمان ها، در راه گسترش خدمات توان بخشی، امدادی، بازپروری و کمک به تأمین حداقل نیازهای گروه های کم درآمدی که قادر به توانایی و خودکفایی اقتصادی نیستند، فعالیت می کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان افزود: بر خود لازم می دانم از تمامی تلاش ها و ایثارگری ههای شما بزرگواران تقدیر و تشکر نمایم و این روز را خدمت خانواده بزرگ بهزیستی استان مرکزی به خصوص به سرکار خانم دکتر امینی مدیر کل بهزیستی استان تبریک و تهنیت عرض نمایم و امیدواریم با همدلی و اتحادی که در بین تمامی مردم و مسئولین استان وجود دارد شاهد ریشه کن شدن و مهار ویروس کرونا باشیم.


نظر شما :