پروژه بیمارستان ولی عصر(عج) اراک نیمه تعطیل است

۰۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۳ کد : ۱۲۱۸۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۸۵
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک در بازدید خود از پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک، گفت: متاسفانه پیمانکار بعد از کلی اتلاف وقت و هزینه و کشمکش، این پروژه را به حالت نیمه تعطیل در آورده است.
پروژه بیمارستان ولی عصر(عج) اراک نیمه تعطیل است

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سعیدرضا سلطانی افزود: بعد از جلسات متعدد مسئولین استانی و کشوری با عوامل این پروژه، امید به پیشرفت پروژه و از سر گیری با قدرت آن را داشتیم، اما متاسفانه امروز خلاف این موضوع به اثبات رسید.

وی اظهار داشت: نه تنها شاهد پیشرفت بهتر نبوده ایم، بلکه متاسفانه پیمانکار، این پروژه را به حالت نیمه تعطیل در آورده و با تعداد بسیار کمی از نیروهای اجرایی در حال انجام کار هستند و تعداد کارگران و نیروهای اجرایی بسیار کمتر از پیش بینی ها بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک به عنوان کارفرمای این امر، بیشتر از وظایف معین خود برای این پروژه در حال تلاش و نظارت است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه تنها یک پروژه درمانی نیست، بلکه یک پروژه حیثیتی برای مردم شهر ما محسوب می شود گفت: مردم استان مرکزی لیاقت بهترین خدمات درمانی و پزشکی را دارند و دانشگاه علوم پزشکی همواره تا به ثمر نشستن این پروژه، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

دکتر سلطانی خاطرنشان کرد: نکته بسیار مهم و حساس بحث دیوار حائل است که جدا کننده بخش قدیم از بخش جدید می باشد که متاسفانه علیرغم تاکیدات مکرر دانشگاه به پیمانکار، پیشرفت قابل قبولی دیده نمی شود.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم تا زمان تعیین تکلیف نهایی و ورود پیمانکار جدید به پروژه، کارهای حیاتی مثل دیوار حائل و قسمت‌های دیگر به سرانجام برسد و با تصمیمات جدید اتخاذ شده، شاهد پیشرفت بهتر و سریعتر این پروژه باشیم.


( ۳ )

نظر شما :