استان مرکزی در میانه‌های جدول کرونایی کشور

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۴۰۵۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۷۶۴
استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی امروز در میانه‌های جدول کرونای کشور قرار دارد.
استان مرکزی در میانه‌های جدول کرونایی کشور

به گزارش وب دا مرکزی، سید علی آقازاده که برای تقدیر و تشکر از پرستاران بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک (سانتر کرونای استان) رفته بود، افزود: این کاهش آمار و تنزل در جدول کرونایی کشور و تنزل نسبت به سایر استان ها در حالی رقم خورد که در چند روز اخیر شرایط بسیار بحرانی را تجربه کردیم.

وی اظهار داشت: این کاهش آمار و جایگاه مناسب در بین سایر استان های کشور، محقق نمی‌شد، مگر با تلاش ها و مجاهدت های کادر بهداشت و درمان به خصوص پرستاران و البته همراهی و همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی.

استاندار مرکزی در ادامه روز پرستار را فرصت مناسبی برای تقدیر و تشکر از پرستاران دانست و گفت: کلیه کادر بهداشت درمان به خصوص پرستاران عزیز به صورت شبانه‌روزی و خستگی ناپذیر، به ویژه در یک سال اخیر تلاش کرده و از خود مجاهدت ها و فداکاری های بی نظیر و مثال زدنی را نشان دادند.

آقازاده افزود: اینجانب به نمایندگی از مسئولین استانی به اینجا آمده و از جامعه پرستاری تقدیر و تشکر می کنم چرا که هم مردم و هم مسئولین همگی قدردان زحمات این فرشتگان زمینی هستند.

وی تاکید کرد: تقدیم بیش از ۱۰۰ شهید مدافع سلامت توسط لشکر سلامت در کشور و در راه مبارزه با این بیماری منحوس، نشان از جان گذشتگی و جان بر کفی این قشر زحمتکش است.

وی یادآور شد: جلسات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا هر هفته و بدون کوچکترین وقفه انجام می شود و تا نتیجه دادن و پایان این بیماری ادامه خواهد یافت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام مجموعه و کادر بهداشت و درمان در استان اعم از ریاست، معاونین و مدیران تا همه همکاران در تمام واحدها و بخش ها در این جبهه سلامت ایثار کرده و از خود همت و تلاش بی پایان نشان دادند که از یکایک آنها تشکر می نمایم و برای همه این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.


نظر شما :