واکسینه شدن تمامی پرسنل داوطلب بخش های icu در استان مرکزی/هیچ عارضه‌ای مشاهده نشده است

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۵ کد : ۱۵۱۰۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۳
مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اراک از واکسینه شدن تمامی کادر درمان داوطلب شاغل در بخش های ویژه زیر نظر دانشگاه خبر داد.
واکسینه شدن تمامی پرسنل داوطلب بخش های icu در استان مرکزی/هیچ عارضه‌ای مشاهده نشده است

به گزارش وب دا مرکزی، صدیقه خلیلی در بیان کرد: تاکنون ۵۵ پرستار، ۳۵ پزشک و ۱۰ نفر از پرسنل پشتیبانی (خدمات و منشی)  علیه کرونا واکسینه شده اند.

وی افزود: در این طرح داوطلبین شاغل در بخش های icu مراکز درمانی دانشگاهی، مراکز درمانی خصوصی و تامین اجتماعی استان مرکزی واکسینه شده اند.

وی ضمن اشاره به اینکه سه هفته آینده دوز دوم این واکسن برای افراد تلقیح می‌شود، گفت: تاکنون برای افرادی که واکسن اسپوتنیک وی تزریق شده است، عارضه ای مشاهده نشده است.

خلیلی از برنامه‌های آتی دفتر پرستاری دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر در حال ساماندهی و آموزش پرستاران بخش جراحی اطفال، آموزش پرستاران پلاسما فرز و تکمیل آموزش پرستاران شاغل در بخش های ویژه هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: از دکتر سید محمد جمالیان رییس دانشگاه علوم پزشکی، معاون و مدیر درمان، معاون بهداشت و تیم مدیریتی مراکز درمانی به منظور ساماندهی و پیگیری واکسیناسیون پرسنل بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که در توزیع  بعدی واکسن کرونا بتوانیم با نظم و ساماندهی، پرسنل داوطلب بیشتری را علیه این بیماری واکسینه نماییم.


( ۱ )

نظر شما :