دمیدن خون تازه به رگ های پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)/شرکت ساختمانی اصالت، پیمانکار جدید پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) شد

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۳ کد : ۱۵۳۴۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از تعیین پیمانکار جدید برای پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک خبر داد و گفت: امیدواریم تا ۱۵ ماه آینده این پروژه وارد چرخه سیستم درمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک شود.
دمیدن خون تازه به رگ های پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)/شرکت ساختمانی اصالت، پیمانکار جدید پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) شد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: مناقصه عمومی پیمانکار  بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) با حضور اعضاء کمیسیون مناقصه، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نماینده سازمان برنامه و بودجه استانداری مرکزی، نماینده وزارت بهداشت، گروه مشاوران پروژه حضرت ولی عصر(عج)، معاون توسعه، مدیران حراست، مالی، بودجه، بازرسی، حقوقی و دفتر فنی و نماینده ریاست دانشگاه انجام گرفت و نهایتاً پیمانکار جدید انتخاب شد.
وی اظهار داشت: با همفکری و هم اندیشی تمامی اعضا، پیمانکاری با سابقه و متعهد در حوزه بیمارستان سازی که سابقه ساخت و تکمیل چند بیمارستان را در کارنامه کاری خود داشته، انتخاب شد.
وی تاکید کرد: پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) یک پروژه مهم و تاثیرگذار در حوزه سلامت استان مرکزی بوده و با تقسیم بندی پروژه به چند فاز ظرف چندین ماه آینده، فاز اول پروژه وارد مدار می‌شود و امیدواریم که در طی ۱۵ ماه کل پروژه وارد چرخه سیستم درمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک شود.
دکتر جمالیان بیان کرد: یکی از دل مشغولی ها و نگرانی های دانشگاه، همواره به ثمر نشستن این پروژه و انجام تعهدی است که نسبت به مردم استان مرکزی داریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در ادامه خاطرنشان کرد: استان مرکزی که یکی از استان‌های صنعتی مهم کشور است، از نظر سرانه تخت‌های بیمارستانی یکی از محروم‌ترین استان هاست و این بیمارستان قرار است حدود ۵۰۰ تخت به تخت های این استان اضافه کند.
وی در یادآور شد: امیدواریم با توکل به خداوند متعال و تا قبل از شروع تعطیلات نوروز، کارگاه، تحویل پیمانکار داده شود و شاهد پیشرفت چشمگیر و بهره برداری این پروژه جهت ارتقا و بهبود حوزه سلامت استان باشیم.
دکتر جمالیان گفت: اجرای هر طرح عمرانی در درجه اول به مدیریتی کارآمد و تامین بودجه لازم برای ساخت و ساز نیازمند است و خلاء هر کدام از این دو پارامتر می‌تواند سرعت در اجرای آن را به تاخیر انداخته و موجب حیف و میل شدن سرمایه‌های ملی شود.
وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم شرکت اصالت به تعهدات خود طبق برنامه عمل کرده و هر چه زودتر شاهد افتتاح و بهره برداری این پروژه که خواسته تمام مردم استان است و نه تنها به مردم اراک و استان بلکه به استان های همجوار هم خدمات رسانی می کند، باشیم.


( ۵ )

نظر شما :