کمک صنعت نفت اراک و سپاه روح الله استان مرکزی به حوزه سلامت

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸ کد : ۱۶۴۷۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۱۴
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اراک از کمک صنعت نفت اراک و سپاه روح الله استان مرکزی، جهت پوشش نیروهای انسانی خبر داد.
کمک صنعت نفت اراک و سپاه روح الله استان مرکزی به حوزه سلامت

به گزارش وب دا مرکزی، صدیقه خلیلی گفت: در اقدامی جهادی، مرکز بهداشت و درمان صنعت نفت، ۳ پرستار، ۳ راننده آمبولانس و ۲ پزشک عمومی با هدف کمک به کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک معرفی کرده است.

وی افزود: سپاه روح الله استان مرکزی نیز در مرحله اول کمک انسانی خود، علاوه بر معرفی و اعزام  ۳ پرستار، پوشش نیروهای پرستاری بخش extra بیمارستان امیرالمومنین(ع) را نیز متعهد شده است.

خلیلی گفت: این نیروهای کمکی از امروز در سه مرکز امیرالمومنین(ع)، امیرکبیر و آیت الله خوانساری آغاز می شود که کمک زیادی به تن خسته مدافعان سلامت خواهد شد.

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان به خستگی و فرسودگی نیروی انسانی و کادر بهداشت و درمان و کمبود شدید نیروی انسانی(پرستار) و تجهیزات با شیوع این بیماری اشاره کرد و از سازمان ها و ادارات و نهادهایی که می توانند در این زمینه به هر میزان، مجموعه بهداشت و درمان و نهایتا به مردم کمک کنند، خواست تا یاری و حمایت های خود را دریغ نکنند و به کمک دانشگاه علوم پزشکی بیایند.


( ۱ )

نظر شما :