آخرین سانتر کرونا هم پر شد

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۱ کد : ۱۶۶۴۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۹۱
رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج) اراک گفت: این مرکز که به عنوان آخرین سانتر کرونای کلانشهر اراک مشخص شده بود نیز تکمیل ظرفیت شده و این نشان از وخامت اوضاع دارد.
آخرین سانتر کرونا هم پر شد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر بهنام محمودیه بیان کرد: با توجه به تکمیل ظرفیت بیمارستان امیرالمومنین(ع) و بخشی از بیمارستان های امیرکبیر و خوانساری از چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ماه خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک آغاز شد که در همان ساعات و روزهای اولیه تکمیل ظرفیت شد.

وی افزود: به همین منظور بخش اورژانس زنان و نورولوژی با مسیر کاملاً جداگانه از سایر بیماران با ۶۰ تخت و icu c با ۱۱ تخت به این بیماران اختصاص داده شد.

وی تاکید کرد: بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)، بخش اورژانسی برای بیماران کرونایی ندارد و بیماران پس از تعیین تکلیف و انجام سی تی اسکن و آزمایشات اولیه در اورژانس بیمارستان امیرالمومنین(ع) به اینجا منتقل می شوند.

رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک با اشاره به اینکه بیماران نورولوژی در سایر بخش ها پخش شده اند، گفت: این مرکز همچنان سانتر اصلی تروما بوده و در کنار ارائه خدمت به بیماران تروما و کرونایی، پذیرش و خدمت دهی به بیماران نورولوژی و داخلی و دیگر مراجعین را نیز همچنان انجام می دهد.

دکتر محمودیه در پایان خطاب به مردم گفت: با توجه به کمبود جدی تخت و خستگی و ناتوانی زیاد کادر درمان، اگر  امروز مردم به خاطر حفظ سلامتی خود و عزیزانشان پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و در اجرای آن کوشا نباشند، متاسفانه شاهد روزهای بسیار سخت تری خواهیم بود که جز حسرت چیزی برای همگان باقی نخواهد گذاشت.


( ۹ )

نظر شما :