اتمام محموله واکسن کرونا در اراک/منتظر ارسال محموله جدید واکسن

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۴ کد : ۱۶۹۹۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۸
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: همه محموله واکسنی که به اراک تخصیص داده شده بود، به گروه های هدف تزریق شد.
اتمام محموله واکسن کرونا در اراک/منتظر ارسال محموله جدید واکسن

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر علی علیمحمدی بیان کرد: با توجه به سرعت بالای واکسیناسیون، در حال حاضر تمامی واکسن های دریافت شده از وزارت بهداشت، تزریق شده است و منتظر دریافت محموله های بعدی هستیم.
وی افزود: همکاران بهداشت با نهایت سرعت و دقت واکسیناسیون گروه های هدف را انجام دادند و در حال حاضر تمامی واکسن های تحویل گرفته شده از وزارت بهداشت، مطابق پروتکل ابلاغیه، تزریق گردیده و در شهر اراک واکسن تمام شده است.
وی تاکید کرد: تنها واکسن های ذکر شده در شهر اراک به اتمام رسیده و در مابقی شهرستان مشکلی در تامین و تزریق آن وجود ندارد.
دکتر علیمحمدی با اشاره به اینکه به تمامی گروه های هدف این واکسن تزریق می شود، گفت: از تمامی افراد واجد شرایطی که اعلام شده اند، می خواهیم فعلا به مراکز تزریق واکسن مراجعه نکنند و منتطر اعلام دانشگاه علوم پزشکی بمانند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک، همچنین تصریح کرد: حدود ۵۸۰۰ نفر از  گروه های سالمند بالای ۸۰ سال بعلاوه ۲۳۰ نفر از سالمندان مستقر در مراکز بهزیستی در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک (به جز  شهرستان های ساوه و خمین) واکسینه شده اند.
وی در پایان افزود: به محض دریافت پارت بعدی واکسن ها، کار تزریق مجددا با سرعت آغاز خواهد شد که از طریق دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.


نظر شما :