کمک سپاه و بسیج در واکسیناسیون عمومی

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۷:۲۹ کد : ۱۷۰۰۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۰۶
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: در واکسیناسیون عمومی از توانمندی های بسیج و سپاه کمک خواهیم گرفت.
کمک سپاه و بسیج در واکسیناسیون عمومی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر علی علیمحمدی در نشست ویدئو کنفرانسی قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین و دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، بیان کرد: در اجرای واکسیناسیون عمومی قطعا از ظرفیت ها و توانمندی های بسیج و سپاه استفاده خواهیم کرد چراکه بسیج علاوه بر کارکردهای مختلف، توانمندی های بسیار خوبی دارد که قطعا از آنها بهره خواهیم برد.

وی افزود: بسیج و سپاه از ابتدای شیوع بیماری در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان بوده و بسیجیان توانسته اند با نقش آفرینی های گسترده بسیاری از خلاء ها را جبران و پوشش دهند.

وی تاکید کرد: گام پنجم طرح شهید سلیمانی به مراتب با قوت تر از گذشته با نقش آفرینی بسیجیان و مراکز بهداشت ادامه پیدا خواهد کرد و البته در این گام خدمات و اقدامات گسترده تر خواهد شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در هفته جاری از نظر ابتلاء به بیماری به وضعیت ثبات رسیده ایم، ولی متاسفانه میزان مرگ و میر با توجه به بستری های هفته های گذشته همچنان بالا است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان گفت: پیشنی می شود با رعایت پروتکل ها توسط همه مردم و اقشار جامعه و تلاش و هم افزایی بیشتر مسئولین در سطح استان بتوانیم در هفته های آینده از بحران فاز چهارم بیماری کرونا عبور کنیم.


نظر شما :