پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر برای اتمام کار نیاز به نیروی انسانی بیشتری دارد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۶ کد : ۱۷۰۵۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۲۶
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به منظور تسریع در روند ساخت و تکمیل پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) انتظار داریم، پیمانکار جدید تعداد نیروی انسانی بیشتری را به خدمت بگیرد.
پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر برای اتمام کار نیاز به نیروی انسانی بیشتری دارد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان در حاشیه بازدید از این پروژه، بیان کرد: در این بازدید فعالیت حدود 200 نفر در محیط کارگاهی دیده شد که به منظور افزایش سرعت کار، توقع داریم که این تعداد به ۴۰۰ نیروی کار ماهر، افزایش یابد تا طی مدت زمان تعیین شده، این پروژه به مرحله بهره برداری برسد.

وی افزود: به منظور تسریع در روند ساخت پروژه، با هماهنگی های بعمل آمده و با هدف اعطای فضا برای امکانات بیشتر، بخشی از خیابان پیروزی در اختیار پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: علیرغم تمام کاستی ها و مشکلات موجود، تمامی همکاری های برون سازمانی در راستای پیشرفت و ساخت پروژه مثر ثمر واقع شده است و انتظار داریم این پروژه که نگاه مردم اراک، استان و استان های همجوار به آن دوخته شده هر چه زودتر به سر انجام برسد.

دکتر جمالیان در ادامه ضمن تشکر از آیت الله دری نجف آبادی (نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک)، سید علی آقازاده (استاندار مرکزی) و دکتر علی اکبر کریمی و دکتر محمد حسن آصفری (نمایندگان مردم اراک در مجلس شورای اسلامی) و همچنین سایر نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: همه مسئولین به نوبه خود پیگیر به ثمر نشستن این پروژه هستند و امیدواریم با همدلی و وفاقی که در مرکز استان شکل گرفته این پروژه هر چه زودتر افتتاح و به چرخه درمان بپیوندد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان گفت: این بیمارستان در صورت افتتاح و بهره برداری نیاز استان به تخت های بیمارستانی را تا حد قابل توجهی بهبود می بخشد چراکه با توجه به بودن در شاهراه مواصلاتی کشور و تعداد بالای تصادفات جاده ای و همچنین حوادث دیگر با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی، این کمبود تخت و امکانات در روزهای غیر کرونایی نیز احساس می شود.


( ۲ )

نظر شما :