پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۷ کد : ۱۷۱۰۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۰
دکتر سید محمد جمالیان در پیامی ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ، خدمت تمامی داوطلبان و امدادگران استان مرکزی، گفت: جایگاه جمعیت هلال احمر بسیار حائز اهمیت بوده و با توجه به اینکه در سال‌های اخیر به دلیل حوادث طبیعی که در استان ما رخ داده، نقش جمعیت هلال احمر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و یکی از معیارهای سنجش میزان فعالیت بشر دوستانه در هر کشور و استانی، وضعیت جمعیت صلیب سرخ آن است.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

به گزارش وب دا مرکزی، متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۸ اردیبهشت ماه، یادآور فعالیت مجاهدانه و ایثارگرانه افرادی است که با همت خویش انجام فعالیت های خیرخواهانه را در سطح استان افزایش می دهند.

جمعیت هلال احمر استان در راستای تحقق دنیایی عاری از اتفاق پیشتاز شده و تلاش بسیاری در این راستا کرده است چرا که رشادت، شجاعت و ایثار آن ها با بشر دوستی گره خورده است.

داوطلبان هلال احمر استان، با تکیه بر همت و تعهد مثال زدنی خویش، در ایام هولناک مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر بهداشت و درمان با مجاهدتی بی مانند ارایه خدمت کردند.

وجود حوادث طبیعی یا حوادث ساخته دست بشر که موجب تغییر در زندگی انسان می شوند همواره نیازمند برنامه ریزی و کمک انسان هایی است که ایثارگرانه به کمک مردم می شتابند و برای آسایش آن ها از سلامتی و عافیت خود چشم می پوشند.

اینجانب ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات و تلاش های بی وقفه تمامی پرسنل، امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ را به این عزیزان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون را برای این پیام آوران آرامش از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.


نظر شما :