حضور کمرنگ در انتخابات در امنیت ملی کشور تاثیر مستقیم دارد

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۴ کد : ۱۸۰۲۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۵۹
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:  حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، پشتوانه ای قوی و محکم برای نظام و اقتدار آن خواهد بود.
حضور کمرنگ در انتخابات در امنیت ملی کشور تاثیر مستقیم دارد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سعیدرضا سلطانی بیان کرد: اگر دشمنان کشور احساس کنند که نظام و انقلاب پشتوانه خود را از دست داده است یا این پشتوانه کمرنگ شده است، هجمه ها و توطئه های خود را افزایش می دهند، بر همین اساس استقبال پرشور مردم توطئه ها را کمرنگ می سازد و از میان می برد، پس همه ما باید با حضور بیشتر نقش آفرینی کنیم تا شاهد انتخاباتی پر شور و مؤثر باشیم.

وی افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند؛ ضمن اینکه دشمنان باید بدانند ملت ایران هیچگاه عرصه را خالی نخواهد کرد.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی نظام مردمسالاری است و ملت بزرگ ایران و استان مرکزی همیشه پای کار بوده‌اند؛ زیرا این انقلاب متعلق به مردم بوده و برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند.

دکتر سلطانی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم هیچگاه نخواهند گذاشت لطمه‌ای به انقلاب وارد شود و در همه مقاطع حساس نیز چنین موضوعی را به اثبات رساندند؛ ضمن اینکه پیشرفت و توسعه کشور هم مدیون جانفشانی های ملت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان به پیشرفت و توسعه در همه حوزه ها به خصوص حوزه ی سلامت و بهداشت و درمان با روی کار آمدن رئیس جمهور، نماینده و یا اعضای شورای شهر اشاره کرد و یادآور شد: امید است با فعالیت افراد و انتخاب افراد شایسته و اصلح، هرچه بیشتر شاهد توسعه و فضاسازی های این حوزه و در نتیجه ارتقاء و بالاتر رفتن کیفیت خدمات در این زمینه باشیم.


( ۳ )

نظر شما :