محموله جدید واکسن کرونا وارد اراک شده است

۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۵ کد : ۱۸۶۱۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۷۲
سرپرست مرکز بهداشت اراک گفت: با توجه به سهمیه موجود، واکسیناسیون گروه های هدف از امروز آغاز می شود.
محموله جدید واکسن کرونا وارد اراک شده است

به گزارش وب دا مرکزی، شهریار حسینی بیان کرد: سهمیه مرکز بهداشت شهرستان اراک دیروز دریافت شده و با توجه به تعداد واکسن ها گروه های سنی 68 تا 70 سال را تزریق خواهیم کرد.

وی افزود: هر سه مرکز واکسیناسیون شهید ساکی، یادگار امام و سالن شهید ثامنی در اراک و در شهرها و روستاها نیز طبق هماهنگی های به عمل آمده، بهورزان و سایر همکاران بهداشت واکسیناسیون انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: پیش بینی می کنیم حدود دو روز کار واکسیناسیون گروه سنی 68 تا 70 سال به طول انجامد و پس از آن با توجه به سهمیه اختصاص یافته، گروه سنی زیر 65 سال آغاز شود.

حسینی خاطرنشان کرد: همشهریان حتما منتظر اعلام و یا تماس همکاران مرکز بهداشت باشند و به هیچ وجه بدون هماهنگی به مراکز تزریق واکسن مراجعه نکنند، چراکه ضمن ایجاد تجمع در این مراکز امکان ارائه خدمت به آنان نیز ممکن است میسر نشود.

سرپرست مرکز بهداشت اراک گفت: از دو طریق مراجعه و ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir که محل و آدرس و نام مرکز تجمیعی آن به شماره همراه ثبت نام کننده، پیامک می شود و یا اطلاع رسانی به گروه های هدف از طریق تلفنی و یا پیامکی توسط همکاران بهداشت با گروه های دریافت کننده، واکسیناسیون انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: اگر طی این دو روز با آنها تماس حاصل نشد و یا نتوانستند در سامانه مذکور ثبت نام کنند، از فردا می توانند به نزدیک ترین محل تجمیعی به سکونتگاه خود، مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.


( ۳ )

نظر شما :