کمک ۱۰۰ میلیون تومانی بانک مسکن به بیمارستان آیت الله خوانساری

۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۰ کد : ۱۹۱۴۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۷۵۸
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: از بانک ها می خواهیم در موج پنجم به کمک مجموعه بهداشت و درمان بیایند.
کمک ۱۰۰ میلیون تومانی بانک مسکن به بیمارستان آیت الله خوانساری

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان بیان کرد: پرسنل بهداشتی و درمانی پس از گذشت سال ها و ماه ها مبارزه جانانه با این ویروس، خسته شده اند، ولی هیچگاه از کار و اراده خدمت به همنوعان خود غافل نشدند، اما این حرکت ها و به یاد آنان بودن، مدافعان سلامت و هکاران بهداشتی و درمانی را دلگرم تر و شادتر و امیدوارتر می کند.

وی ضمن تشکر از مدیر عامل بانک مسکن  و مدیریت شعب استان مرکزی، گفت: پس از شیوع و همه گیری این ویروس، دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز مانند سایر دانشگاه ها در کشور با کاهش شدید درآمدهای مالی و اختصاصی مواجه شد و به همین دلیل چالش عمده ای برای این مجموعه به وجود آورد که خیرین، سمن ها، سایر دستگاه های اجرایی کم و بیش کمک های و حمایت هایی از حوزه سلامت کردند که ضمن تشکر از همه آنها درخواست داریم ضمن استمرار این کمک ها، سایرین به خصوص دیگر بانک ها نیز به کمک مان بیایند.

وی یادآور شد: با توجه به آغاز واکسیناسیون گروه سنی زیر 60 سال و جمعیت بالای این طیف در جامعه، سایر ادارات به خصوص بانک ها می توانند، خدمات رفاهی مناسبی را به مراجعین و همکاران فعال در مراکز واکسیناسیون ارائه دهند.

مدیرعامل شعب بانک مسکن نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات رییس و معاونین دانشگاه به خصوص مدافعان سلامت در دوران شیوع این همه گیری و خدمت به بیماران کرونایی، گفت:  این بانک همواره خود را در شرکت در کارهای عام المنفعه در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی، موظف دانسته و می داند.

رحیمی افزود: در همین راستا مبلغ 100 میلیون تومان برای تجهیز و تکمیل بیمارستان آیت الله خوانساری کمک بلاعوض شده و امیدواریم با این کار هم قدمی برای ارتقاء حوزه سلامت برداشته و هم تشویقی برای دیگر ادارات و بانک ها باشیم.


( ۲ )

نظر شما :