توزیع کننده قرص های متادون و سقط جنین در اراک دستگیر شد

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۹ کد : ۲۱۹۷۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۶
معاون غذا و داروی علوم پزشکی اراک گفت: با همکاری تیم بازرسان غذا و دارو و پلیس مواد مخدر نیروی انتظامی، یکی از توزیع کنندگان اصلی متادون و قرص های سقط جنین دستگیر شد.
توزیع کننده قرص های متادون و سقط جنین در اراک دستگیر شد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر عباس علیمرادیان افزود: با انجام بازرسی مشترک کارشناسان این معاونت و پلیس مبارزه با موادمخدر مجموعه نیروی انتظامی اراک یکی از سرشاخه‌های پخش قرص‌های متادون و سقط جنین در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

وی تاکید کرد: کارشناسان اداره فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل و پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان اراک در طول ماه‌های اخیر اقدامات گسترده نظارتی را در شهرستان آغاز کردند که در یک اقدام مشترک موفق بین این مجموعه و پلیس در اراک موفق به شناسایی سرشاخه مسئول توزیع قرص‌های سقط جنین و متادون به عطاری‌های شهر اراک شناسایی و دستگیر شد.

دکتر علیمرادیان در ادامه خاطرنشان کرد: این فرد که سرشاخه توزیع و پخش قرص‌ها در بین عطاری‌های سطح شهر اراک بود پس از شناسایی و کار اطلاعاتی دقیق مشترک با پلیس شهرستان اراک دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: پس از اقدام و بازرسی صورت گرفته از این متهم تمامی قرص‌های متادون و سقط جنین نیز توسط این مجموعه و پلیس موادمخدر اراک کشف و ضبط شد.

وی در پایان یادآور شد: از مردم درخواست داریم برای معرفی عطاری‌های متخلف در زمینه عرضه غیرقانونی انواع دارو و مواد مخدر به بازرسان و اداره بازرسی و نظارت معاونت غذا و دارو از طریق سامانه 190 و یا شماره تماس 08633685570 - داخلی 209 با این مجموعه همکاری داشته باشند.


( ۳ )

نظر شما :