رفع موانع پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک در راستای سفر ریاست جمهوری

۳۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۳ کد : ۲۷۹۶۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۹۶
سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس و استان های سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امیدواریم در سفر امروز رییس جمهور به استان مرکزی، موانع پیش روی پروژه ملی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) اراک برطرف گردد.
رفع موانع پروژه بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک در راستای سفر ریاست جمهوری

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر بابک افقهی در حاشیه بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان ولیعصر(عج) اراک بیان کرد: متاسفانه ساخت و تکمیل این پروژه که از پروژه های ملی است، به تاخیر افتاده و فرایند افتتاح آن دچار فرسایش شده است.
وی خاطرنشان کرد: بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) یکی از الزامات و ضروریات شهر اراک، شهروندان استان مرکزی و استان های همجوار است و طی سنوات مختلف دچار فرسودگی پایان اجرای پروژه شده است.
وی تاکید کرد: امیدواریم که با سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی و تمهیداتی که برای اتمام پروژه پیش‌بینی شده است ابنیه این پروژه نهایتاً تا آخر سالجاری به اتمام و در اوایل سال آینده شاهد بهره برداری از آن باشیم.
گفتنی است که پروژه بیمارستان ۴۸۶ تختخوابی ولی عصر (عج) اراک بزرگترین پروژه بیمارستانی استان مرکزی به شمار می رود که در صورت تکمیل و بهره برداری، بخش عمده کمبود تخت درمانی مرکز استان را رفع می کند.


( ۱ )

نظر شما :