افتتاح اولین کیلینیک تخصصی داندانپزشکی با تعرفه دولتی در اراک

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۷ کد : ۲۹۱۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۸۷۴
اولین کیلینیک تخصصی داندانپزشکی با تعرفه دولتی با ۶۰۰ متر زیر بنا و هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در اراک راه اندازی شد.
افتتاح اولین کیلینیک تخصصی داندانپزشکی با تعرفه دولتی در اراک

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک در مراسم آغاز به کار این کیلینیک، گفت: این مرکز اولین کیلینیک تخصصی داندانپزشکی شهر اراک است که با تعرفه دولتی خدمات را به مردم ارائه می‌دهد و شامل ۱۴ یونیت تخصصی در تمامی رشته‌های تخصصی اطفال، ایمپلنت، اندو، پروتز و یک اتاق عمل جهت اعمال جراحی است.

دکتر سید محمد جمالیان افزود: یکی از کمبود‌های که در شهر اراک وجود داشت بحث کمبود درمانگاه‌های دندانپزشکی با تعرفه‌ دولتی بود که خوشبختانه این مرکز با روش برون سپاری راه اندازی شد.

وی اظهار داشت: با توجه به هزینه‌های سنگین دندانپزشکی برای یک خانوار، راه اندازی یک مرکز دولتی یکی از نیاز‌های بود که در شهر احساس می‌شد که ما امروز شاهد افتتاح این کیلینیک بودیم تا بتوانیم کمکی در این راستا به مردم شهر اراک انجام دهیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک تصریح کرد: برنامه ریزی ما به گونه‌ای است که بتوانیم خدمات را به صورت شبانه روزی به مردم ارائه دهیم، ولی در حال حاضر به صورت صبح و عصر خدمات به همشهری‌های عزیز ارئه می شود.

دکتر جمالیان در پایان با بیان اینکه سعی ما بر این بود مکانی انتخاب کنیم که دسترسی برای کلیه عزیزان شهر امکان پذیر باشد، تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک تعهد کرده است که نیرو‌های تخصصی مورد نیاز را در شیفت‌های صبح و عصر فراهم کند و برنامه ریزی شده است که یک دندانپزشک عمومی در شیفت شب از طریق معاونت بهداشتی در اختیار کیلینیک قرار دهیم.

کلید واژه ها: کیلینیک تخصصی داندانپزشکی با تعرفه دولتی در اراک


( ۹ )

نظر شما :