انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۲ کد : ۳۲۲۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۳۲۸
طی حکمی از سوی دکتر سید محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک، «سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات» منصوب شد.
انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، بر اساس این حکم دکتر بابک نامغ به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات منصوب و از زحمات و تلاش های دکتر محمود اسحاقی در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر شد.

گفتنی است دکتر بابک نامغ دارای مدرک دکتری پزشکی عمومی است و پیش از این در سمت های همچون مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی درمانی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) محلات، رییس بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان و رییس مرکز بهداشت دلیجان فعالیت داشته است.

در حکم صادره آمده است: با عنایت به تخصص و تعهد جناب عالی به موجب این ابلاغ به سمت « سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات» منصوب می شوید؛ لازم است با بهره گیری از تمام توانمندی و تجارب فردی، توان تخصصی و کارشناسی همه حوزه های مرتبط و ایجاد وفاق و همدلی و رعایت قانون گرایی و اعتدال از تمام ظرفیت ها برای ارتقاء آن شبکه گام بردارید. ضمناً اختیارات اینجانب در مورد اعتبارات ماده 44 آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه اعم از اعتبارات جاری، عمرانی، اختصاصی و ردیف های متمرکز به جناب عالی تفویض می گردد تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و هماهنگی اینجانب به انجام امور محوله بپردازید.

کلید واژه ها: شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات دکتر بابک نامغ


( ۲ )

نظر شما :