ارائه خدمات سلامت مطلوب نوروزی درشهر داود آباد، ایبک آباد و ساروق + فیلم

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ | ۰۸:۰۰ کد : ۳۳۳۲۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۹۷
صبح روز هشتم فرودین ماه دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه حامدرضا عابدی مسئول EOC دانشگاه از پایگاه های اورژانس، پایگاه های سلامت شهری و داروخانه های شهر داود آباد و دهستان های ایبک آباد و ساروق بازدید کرد.
ارائه خدمات سلامت مطلوب نوروزی درشهر داود آباد، ایبک آباد و ساروق + فیلم

معاون غذا و دارو با اشاره به ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و ایام ماه مبارک رمضان و ورود مسافران نوروزی به استان پهناور مرکزی، بر ارائه خدمات سلامت مطلوب و با کیفیت در این ایام با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود تاکید کرد.
وی اشاره کرد: با توجه به زیرساخت‌های مراکز بهداشتی و درمانی، تجهیزات و امکانات موجود در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان، وقفه‌ای در ارائه خدمات بهداشتی درمانی در تعطیلات نوروز ایجاد نمی‌شود.
وی با بیان اینکه خدمت به مردم، وظیفه ذاتی حوزه سلامت است، ادامه داد: بهداشت، درمان و غذا و دارو از جمله حوزه‌های مهم در همه بحران‌ها به شمار می‌رود و مردم نیز از حوزه سلامت حمایت می‌کنند، بنابراین باید برای ارتقا و تسریع در دسترسی به خدمات سلامت، تلاشی مضاعف داشت.
دکتر علیمرادیان افزود: عزم و همت مجموعه دانشگاه موجب ارتقای حوزه خدمات درمانی در حوزه‌های مختلف شده که باید برای رسیدن به جایگاه اصلی دانشگاه در منطقه بیشتر تلاش کرد.


لینک دانلود فایل

نظر شما :