هفته سلامت فرصت مغتنمی برای تکریم مدافعان سلامت است

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۸ کد : ۳۳۹۰۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۵۷
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی با صدور پیامی هفته سلامت را فرصت مغتنمی برای تکریم و تجلیل از تلاش‌های مجاهدت‌گونه مدافعان سلامت و تقدیر از خدمات ارزنده و شبانه‌روزی فعالان عرصه بهداشت و درمان دانستند.
هفته سلامت فرصت مغتنمی برای تکریم مدافعان سلامت است

به گزارش وب دا مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی و فرزاد مخلص‌الائمه در این پیام مشترک آورده اند: دورانی که جهان با شیوع بیماری کرونا مواجه است، پزشکان، پرستاران و تلاشگران حوزه سلامت، ایثارگرانه پا به میدان گذاشته و در صف اول مبارزه با بیماری ناشی از شیوع این ویروس جهان‌گیر قرار گرفته و برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت آحاد جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند و شهدای بسیاری نیز در این راه تقدیم کردند.
اکنون و با گذشت ۴۴ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی، ملت ایران می‌تواند به دستاوردهای حوزه سلامت، از فراگیری و ارتقای دسترسی به خدمات سلامتی و بهبود شاخص‌های سلامت جامعه گرفته تا افزایش چشمگیر امید به زندگی ایرانیان و ریشه‌کنی برخی بیماری‌ها و توسعه فناوری‌ها و ده‌ها شاخص کمی و کیفی این حوزه افتخار نماید.
بی شک این همه جز با تلاش‌ها دلسوزانه و زحمات خالصانه و ایثارگرانه یکایک اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان در تمام سطوح و در جای جای میهن اسلامی حاصل نشده و البته توسعه این توفیقات نیز جز از طریق تداوم این مجاهدت‌های خالصانه و دلسوزانه میسر نخواهد شد.
نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در این پیام هفته سلامت را به آحاد مردم، به خصوص تلاشگران فداکار این عرصه در اقصی نقاط میهن اسلامی به خصوص استان پرافتخار مرکزی، تبریک گفته و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز مدافع سلامت و آرزوی غفران الهی برای همه آنان از درگاه پروردگار مهربان مسالت کردند.


( ۱ )

نظر شما :