اقدامات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی طی چهار روزه سوم بهار ۹۸

۱۳ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۴ کد : ۳۴۵۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۹۵۴
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: در راستای اجرای طرح ستاد نوروزی در چهار روزه سوم فروردین ماه ۱۳۹۸ جمعا ۳۲ مورد بازدید از داروخانه ها صورت گرفته که ۲۴ مورد از داروخانه های خصوصی و شبانه روزی و ۸ مورد از داروخانه های دولتی بوده است و در هیچ یک از مراکز دارویی مشکل دارویی مشاهده نگردید.
اقدامات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی طی چهار روزه سوم بهار ۹۸

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر عباس علیمرادیان افزود: با اجرای طرح ستاد نوروزی، تشدید نظارت و بازرسی از اماکن دارویی و تولیدات مواد غذایی در دستور کار این معاونت قرار گرفت؛ این طرح با تشکیل ۳ اکیپ شامل بازرسی از داروخانه ها خصوصی و دولتی، بازرسی از مراکز تولید مواد غذایی، بازرسی از فروشگاه های عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین تشکیل کشیک آزمایشگاه مواد غذایی و آرایشی که توسط بازرسان بهداشتی و نظارتی بر مواد غذایی انجام می شود، اجرا شد.
وی اظهار داشت: طی این مدت از واحدهای تولید مواد غذایی و مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی نیز ۲۸ مورد بازدید صورت گرفته که ۱۸ مورد از واحدهای تولید مواد غذایی و ۱۰ مورد از عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی بوده است.
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: در طول این مدت، ۶۴ نمونه ارسال شده به آزمایشگاه کنترل مواد غذایی از طرف معاونت بهداشتی و اداره نظارت بر مواد غذایی نیز مورد کنترل قرار گرفته است.

کلید واژه ها: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک بازدید از داروخانه ها بازدید از مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی بازدید از واحدهای تولید مواد غذایی


نظر شما :