۱۰ همت برای فوق‌العاده شغل پرستاران اختصاص یافت

تصویب پیوست‌های بودجه
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۸:۳۱ کد : ۴۳۲۳۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۳۰
رئیس مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان به جداول بودجه ۱۴۰۳ برای پرداخت فوق‌العاده شغل پرستاران و کادر درمان خبر داد و گفت: این اعتبار با موافقت کمیسیون تلفیق و وزارت بهداشت و درمان در نظر گرفته شده است.
۱۰ همت برای فوق‌العاده شغل پرستاران اختصاص یافت

به گزارش وبدا مرکزی به نقل از خبرگزاری ایرنا، در جلسه علنی روز سه‌شنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ و بخش دوم آن که به جداول بودجه مربوط است، در دستور کار قرار گرفت و پیوست شماره (۱) و پیوست شماره (۳) جدول شماره ۱۱ لایحه بودجه به تصویب نمایندگان رسید و کمیسیون تلفیق و نماینده دولت با این پیوست ها موافقت کردند.

در ادامه محمدباقرقالیباف با قدردانی از مجلس و دولت در بررسی و اتمام بررسی جداول بودجه ۱۴۰۳ در توضیحاتی گفت: در جداول تلاش شده بود که تراز رعایت شود. البته در داخل جداول اگر ناترازی هایی وجود داشته باشد این اجازه را باید هیات رییسه کمیسیون تلفیق بودجه داشته باشد تا در رفت و برگشت‌هایی که بخش دوم لایحه بودجه با شورای نگهبان دارد، کار به نتیجه برسد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر رفت و برگشتی که در لایحه بودجه بین مجلس با شورای نگهبان و شورای عالی نظارت انجام شود که ماهیت جداول را تغییر دهد، حتما به صحن مجلس خواهد آمد تا توسط نمایندگان این موضوع بررسی شود.

قالیباف خاطرنشان کرد: طبق نظر دولت و کمیسیون تلفیق مقرر شد از بودجه وزارت بهداشت و درمان برای پرستاران و کادر درمان، ۱۰ هزار میلیارد تومان برای فوق العاده شغل آنها اختصاص داده شود و در تراز جداول باید این مبلغ لحاظ شود.

کلید واژه ها: تعرفه پرستاری کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ فوق‌العاده شغل پرستاران لایحه بودجه


نظر شما :