دوازدهمین جلسه شورای روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۸:۴۴ کد : ۴۳۲۳۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۷۶
دوازدهمین جلسه شورای روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور معاونین، مدیر امور بین الملل و روسای دانشکده های دانشگاه برگزار شد.
دوازدهمین جلسه شورای روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد

به گزارش وبدا مرکزی، دکتر سرمدیان معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به اهمیت بین المللی سازی در ارتقا جایگاه علمی دانشگاه گفت: شورای روابط بین الملل با هدف تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در بهبود جایگاه علمی دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید تمامی حوزه های دانشگاه در اجرای مصوبات این شورا، با مدیریت امور بین الملل همکاری داشته باشند.

وی گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در دانشگاه از جمله اعضای هیئت علمی مطرح، باید با بیان نظرات و راهکارهای لازم مانند دانشگاه های تیپ یک و بزرگ در جهت جذب دانشجویان خارجی تلاش کرد.

در ادامه این نشست نکاتی در خصوص نقاط قوت و ضعف موجود در امور بین الملل و مشکلات و چالش های موجود توسط دکتر همتا مدیر امور بین الملل بیان شد و اعضا حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مطرح شده پرداختند.
 

کلید واژه ها: امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک اداره امور بین الملل دانشجویان خارجی بین المللی سازی شورای امور بین الملل


نظر شما :