انتصاب سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۷ کد : ۵۲۶۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۷۹۰
طی حکمی از سوی دکتر سید محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، «سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک» منصوب شد.
انتصاب سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، بر اساس این حکم دکتر پرویز راد به سمت «سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک» منصوب و از زحمات و تلاش های دکتر علی ارجمند شبستری در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر شد.
در حکم صادره آمده است: احتراماً با عنایت به شایستگی و سوابق ارزنده جنابعالی، بدین وسیله شما را به عنوان  «سرپرست دانشکده پزشکی»  منصوب می نمایم، امید است با برنامه ریزی و تلاش جنابعالی و سایر اساتید و همکاران شاهد ارتقاء بیش از پیش علمی، آموزشی و پژوهشی دانشجویان و اعضای محترم هیئت علمی باشیم؛ ضمناً اختیارات اینجانب در خصوص ماده ۴۴ آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه اعم از اعتبارات جاری، عمرانی، اختصاصی و ردیف های متمرکز به جنابعالی تفویض می گردد، تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی به انجام امور محوله بپردازید.
انتظار می‌رود در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف دانشگاه با بهره‌گیری از ابزارهای نوین مدیریتی و جلب مشارکت کارکنان خدوم آن مرکز در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید:
۱. ایجاد هماهنگی و نظارت بر امور آموزشی و پژوهشی، اداری و مالی دانشکده.
۲. نظارت بر حسن اجرای مصوبات ابلاغی
۳. نظارت بر حسن اجرای وظایف آموزشی و پژوهشی اعضای هیئت علمی.
۴. نظارت بر کار شوراهای مختلف دانشکده.
۵. ارزیابی فعالیت سالیانه واحد و گزارش آن به اینجانب.
۶. بررسی و برآورد نیازهای مالی، استخدامی، تجهیزاتی و تحقیقاتی دانشکده

کلید واژه ها: دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر پرویز راد


( ۷ )

نظر شما :