اهداء یک دستگاه آمبولانس و مبلغ ۳ میلیارد ریال از سوی بانک رفاه کارگران استان مرکزی به حوزه سلامت

۰۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۶۶۵۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۷۰۳
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: بانک رفاه کارگران همیشه در استان مرکزی حامی سلامت مردم بوده است.
اهداء یک دستگاه آمبولانس و مبلغ ۳ میلیارد ریال از سوی بانک رفاه کارگران استان مرکزی به حوزه سلامت

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان در حاشیه مراسم اهدا یک دستگاه آمبولانس به دانشگاه، افزود: یک دستگاه آمبولانس و مبلغ ۳ میلیارد ریال از سوی بانک رفاه کارگران استان مرکزی به دانشگاه علوم پزشکی اهداء شد.

وی ضمن اشاره به تعامل سازنده و تنگاتنگ بین دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی و بانک رفاه کارگران، اظهار داشت: بانک رفاه قبلا نیز در راستای ارائه خدمات به پرسنل دانشگاه همکاری بسیار خوبی در ارائه تسهیلات قرض الحسنه و سایر تسهیلات را داشته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی ضمن قدردانی از حمایت های بانک رفاه کارگران، بیان کرد: در سال جاری شاهد این مهم بودیم که در راستای فعالیت های اجتماعی علاوه بر سایر خدمات، در بحث خدمات سلامت محور کمک شایانی در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم استان صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از نظام سلامت کشور، یک دستگاه آمبولانس و مبلغی به ارزش سه میلیارد ریال به منظور خرید تجهیزات پزشکی برای ارائه خدمات درمانی مناسب تر در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اهدا کرده است.

دکتر جمالیان تصریح کرد: این سطح همکاری قابل تقدیر می باشد که نتیجه این تعاملات برون سازمانی و حلاوت و شیرینی آن برای مردم می باشد تا ما نیز بتوانیم برای مردم خدمات بهتری را ارائه نماییم.

کلید واژه ها: اهداء آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی اراک بانک رفاه کارگران حمایت از حوزه سلامت


( ۱ )

نظر شما :