پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن پنجم شهریور روز دارو ساز

۰۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۷ کد : ۷۴۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۹۸۵
دکتر حسن طاهراحمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، در پیامی فرارسیدن روز دارو ساز را به فعالان این عرصه در استان مرکزی تبریک گفت.
پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن پنجم شهریور روز دارو ساز

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، متن کامل پیام بدین شرح است:

 

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

 

پنجم شهریور روز داروساز، فرصت مناسبی می باشد برای قدردانی از زحمات شبانه روزی دست اندر کاران نظام دارویی که در پیشرفت  نظام سلامت کشور نقش بسزایی دارند.

بی شک آرامش بیماران، مرهون زحمات بی دریغ داروسازانی می باشد جهت رفع نیازهای دارویی آنها قدم برداشته و خدمتگذاری به جامعه را افتخاری بزرگ برای خویشتن می دانند.

ضرورت دارو و داروسازی و نقش آن در تأمین سلامت بیماران، اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد؛ این امر سبب می شود  تا همت والای این قشر، دیگر بار ستوده شود.

در شرایطی ویژه ای که کشور ما در آن قرار دارد نیاز جامعه به تلاشگران این عرصه که با همت والای خود در جهت خودکفایی صنعت دارو قدم بر دارند دو چندان شده است تا تحریمهای ناعادلانه هیچ تاثیری نتواند بر سلامت مردم و بیماران داشته باشد.

اینجانب این روز را به تمامی داروسازان به خصوص همکاران این عرصه در استان مرکزی تبریک عرض می نمایم و  امید آن را دارم که با توکل به پروردگار متعال، بتوانیم داروسازی کشور را بیش از پیش رونق داده و آوازه این حرفه را به خارج ازمرزهای میهن گسترش داده شود.

 

دکتر حسن طاهراحمدی - پنجم شهریور ماه ۱۳۹۷

کلید واژه ها: پیام تبریک روز داروساز رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر حسن طاهراحمدی


نظر شما :