دکتر علی اکبر کریمی:

همکاری مردم با دولت کلید مقابله با کرونا ویروس است

۰۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۲ کد : ۷۸۶۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۰۵
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری آگاهانه مردم با دولت کلید مقابله و شکست کرونا ویروس در کشور و استان مرکزی است.
همکاری مردم با دولت کلید مقابله با کرونا ویروس است

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر علی اکبر کریمی، افزود: شیوع کرونا ویروس دغدغه‌هایی را برای مردم  به همراه داشته و این در حالیست که با توجه به برخی محدودیت‌های اعتباری مقابله با این بیماری به تنهایی از عهده دولت خارج است و مقابله موثر با آن نیازمند همراهی مردم در رعایت بهداشت فردی است.
وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه‌های طبیعی و غیرطبیعی از جمله دفاع مقدس و وقوع سیل و زلزله حضور گسترده داشته‌اند و نیاز است در زمینه کرونا ویروس نیز همانند گذشته در تامین تجهیزات، مواد ضدعفونی و سایر وسایل مورد نیاز بیماران و مراکز درمانی حضور فعال داشته باشند.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور مردم در مقابله با کرونا ویروس علاوه بر افزایش فضای همدلی و روحیه همکاری در کشور، توطئه دشمنان را خنثی می‌کند.
کریمی افزود: مسئولان استان مرکزی باید زمینه و بستر لازم را برای حضور موثر مردم به‌خصوص خیّران برای مقابله با بیماری کرونا و تامین نیازها را در این زمینه فراهم کنند.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 نماینده اراک،خنداب و کمیجان در مجلس دکتر علی اکبر کریمی


نظر شما :