مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیماران کرونایی آماده شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۲ کد : ۸۰۲۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۸۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیمارانی کرونایی با یکصد تخت بستری در دو سالن مجهز شد.
مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیماران کرونایی آماده شد

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: ۵۰ تخت ویژه زنان و ۵۰ تخت نیز ویژه مردان در دو سالن مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای بیماران کرونایی مثبت که نیاز به مراقبت خاص ندارند و بدحال نیستند در نظر گرفته شده است.
وی با یادآوری اینکه، فردا این دو سالن آماده پذیرش بیماران است، اظهار کرد: بیمارانی به پنج مرداد منتقل می شوند که طبق تشخیص پزشک متخصص باید دوران نقاهت را بگذرانند و امکان قرنطینه در منزل به خاطر انتشار کرونا ویروس برای آنان ممکن نیست.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بیمارستان خوانساری اراک ویژه بیماران کرونایی است که بدحال تر هستند و نیاز به مراقبت های ویژه جهت درمان دارند.
دکتر جمالیان افزود: نیروی درمانی و پرستار در این مجموعه ورزشی از بیمارستان های اراک و نیز نیروهای جهادی و ‌داوطلب تامین شده است تا به بیماران مبتلا خدمات ارائه کنند.
وی، با قدردانی از همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، اظهار کرد: مجددا از مردم درخواست می‌شود از تردد غیر ضروری خودداری کرده و با ماندن در منزل امکان کنترل را به بخش درمان استان بدهند.

کلید واژه ها: درمان کرونا ویروسکووید 19مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک


( ۲ )

نظر شما :