شناسایی ۳۶ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۱۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۹ کد : ۸۵۰۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۲۷۱
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۳۶ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۰۸۶ نفر رسیده است.
شناسایی ۳۶ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی ۷۴۲ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.
وی بیان کرد: در حال حاضر در بیمارستان های استان ۱۳۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند که خدمات تخصصی درمانی لازم را دریافت می کنند.
دکتر جمالیان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵ نفر از هم استانی هایمان در اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری ۸۵ نفر می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان گفت: از ۳۶ مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، ۸ مورد اراک، ۱۶ مورد ساوه و زرندیه، ۲ مورد کمیجان، ۲ مورد شازند، ۲ مورد محلات، ۴ مورد دلیجان، ۱ مورد خنداب و ۱ مورد فراهان بوده است.
گفتنی است مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری در کشور به ۳۸۳۰۹ مورد رسیده است و متاسفانه شمار درگذشتگان کووید۱۹ در کشور ۲۶۴۰ نفر می باشد.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۴۰ )

نظر شما :