شناسایی ۲۱ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

۱۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۰ کد : ۸۵۷۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۰۹۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۱ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۲۱۴ نفر رسیده است.
شناسایی ۲۱ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی ۸۲۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر در بیمارستان های استان ۱۲۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند که خدمات تخصصی درمانی لازم را دریافت می کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی بیان کرد: در حال حاضر ۱۶۶ نفر از مبتلایان به کروناویروس در منزل بستری و قرنطینه می باشند.
دکتر جمالیان افزود: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴ نفر از هم استانی هایمان در اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری ۱۰۸ نفر می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان گفت: از ۲۱  مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳  مورد اراک، ۳ مورد ساوه و زرندیه، ۱ مورد دلیجان، ۱  مورد خمین، ۱ مورد کمیجان، ۱ مورد شازند و ۱ مورد فراهان بوده است.
دکتر جمالیان تصریح کرد: اراک با ۴۲۴ مورد، ساوه و زرندیه با ۴۱۷ مورد دلیجان با ۱۳۶ مورد بیشترین موارد ابتلا را در استان مرکزی به کووید۱۹ از زمان شیوع این بیماری داشته‌اند.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۱۰ )

نظر شما :