دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک برای شرکت در رزمایش کمک مومنانه

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۵ کد : ۸۸۹۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۶۶
کمک مومنانه و رزمایش همدلی برای یاری رساندن به اقشار آسیب دیده در جریان بیماری کرونا باعث شده، یکبار دیگر در بین جامعه شناسان، اهمیت سرمایه‌های اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.
دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک برای شرکت در رزمایش کمک مومنانه

به گزاش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان در این رابطه گفت: بعد از تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده در جریان کرونا، انسانهای خیر و نیک اندیش، مانند زمان های پیشین و مورد نیاز به میدان آمده اند و به شناسایی افراد نیازمند و آسیب دیده دست به کار شدند.

وی افزود: صحبت از یک بسیج همگانی برای کمک به هم نوع است، هموطن و هم استانی که در این روزهای سخت، کروناویروس و شرایط پیش آمده، اشتغالش، زندگی و خانواده اش را هدف قرار داده است، مطمئنا همدلی همواره وجود داشته و خیران و نیکوکاران در سخت ترین شرایط کشور مانند جنگ و حوادث مترقبه حامی مردم بوده و هستند و اکنون از این آزمون نیز سربلند بیرون می‌آیند.

حال آنکه از پزشکان، متخصصان اساتید و تمام پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اراک تقاضا دارم در صورت تمایل و در حد توان به این پویش بپیوندند و باشد که بتوانیم ذره ای از آلام این مردم مهربان را کم نماییم.

وی تصریح کرد: عزیزانی که تمایل دارند در این پویش شرکت داشته باشند وجوه خود را به شماره کارت 5894631524505989 بانک رفاه جناب آقای حجت الاسلام حسنوند مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه که بانی این امر خداپسندانه شده اند واریز نمایند.

کلید واژه ها: رزمایش کمک مومنانه رزمایش همدلی


نظر شما :