شناسایی ۲۲ مورد کووید۱۹ در بیست و چهار ساعت گذشته در استان مرکزی

۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۸ کد : ۹۵۴۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۴۹۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است که از این تعداد ۱۹ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک و ۳ مورد هم مربوط به خمین می باشد که به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۹۴۴ نفر رسیده است.
شناسایی ۲۲ مورد کووید۱۹ در بیست و چهار ساعت گذشته در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: از ۱۹ مورد مبتلا جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۱۶ مورد به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل بوده اند و ۳ مورد نیز منجر به بستری بیماران در بیمارستان‌ شده است و هر ۳ مورد شهرستان خمین نیز به صورت سرپایی و درمان در منزل بوده اند.
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از این بیماری در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس همان ۱۶۷ نفر می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان تصریح کرد: از تعداد ۱۹۴۴ مورد مثبت در استان تا به حال، تعداد ۱۱۸ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۳۶ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۲۹۰ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۷ )

نظر شما :