شناسایی ۲۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۱ کد : ۹۷۰۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۸۸
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۲۲ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۱۷ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، ۳ مورد خمین و ۲ مورد نیز در ساوه بوده است.
شناسایی ۲۲ مورد مبتلا به کروناویروس در  ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۱۵۵ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۱۷ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۱۳ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۴ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و در شهرستان خمین نیز ۲ مورد بستری و یک مورد سرپایی بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به اینکه ۱ مورد از موارد جدید کروناویروس در ساوه بستری و مورد دیگر قرنطینه در منزل شده است، بیان کرد: از تعداد ۲۱۵۵ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۴۲ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۵۸ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۴۵۵مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
دکتر جمالیان در پایان گفت: در این ۲۴ ساعت یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در خمین گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به  ۱۷۳ نفر رسیده است.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۷ )

نظر شما :