شناسایی ۴۸ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۷ کد : ۹۷۶۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۴۰۳۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۴۸ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۴۰ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، ۱ مورد خمین و ۷ مورد نیز در ساوه بوده است.
شناسایی ۴۸ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۲۰۳ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۴۰ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۳۶ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۴ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و ۱ مورد شهرستان خمین نیز به صورت سرپایی بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: از تعداد ۷ مورد جدید شهرستان ساوه ۱ مورد بستری  و ۶ مورد دیگر قرنطینه در منزل شده اند.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۲۲۰۳ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۴۳ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۶۵ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۴۹۵ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
 دکتر جمالیان در پایان گفت: در این ۲۴ ساعت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس همان ۱۷۳ مورد می باشد.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۶۰ )

نظر شما :