شناسایی ۳۹ مورد مبتلا به کروناویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۳ کد : ۹۸۲۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۴۲۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۳۹ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۱۳ مورد مربوط به شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک، ۸ مورد خمین و ۱۸ مورد هم در ساوه بوده است.
شناسایی ۳۹ مورد مبتلا به کروناویروس در آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی

به گزارش وب دا مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۳۴۷ نفر رسیده است.
وی اظهار داشت: از ۱۳ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۱۱ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۲ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و از ۸ مورد خمین نیز ۷ مورد به صورت سرپایی و ۱ مورد بستری بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: در شهرستان ساوه نیز ۱۷ مورد بستری در منزل و یک مورد نیز در بیمارستان‌ این شهر بستری شده است.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۲۳۴۷ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۶۶ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۸۸ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۵۹۳ مورد هم مرتبط با شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.
 دکتر جمالیان در پایان گفت: در این مدت ۲ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک و ساوه گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس ۱۷۶ مورد می شود.

کلید واژه ها: ویروس کرونا کووید 19 استان مرکزی


( ۱۹ )

نظر شما :