پیام تبریک سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی به مناسبت هفته ناجا

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۷ کد : ۲۰۸۴۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۶۲
سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در پیامی هفته ناجا را به دلاور مردان نیروی انتظامی و حافظان همیشه بیدار و پرتوان نظم و امنیت تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی به مناسبت هفته ناجا

متن پیام تبریک دکتر محمد پروهان به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
▫️نیروی خدوم و جان برکف انتظامی با تاسی از جانفشانی‌ها و از خود گذشتگی‌های غیورمردان این مرز و بوم در دوران هشت سال دفاع مقدس و با الگوپذیری از خط سرخ شهادت و نهضت عاشورا همواره در دفاع از مظلومان و مقابله بی امان با متجاوزان و مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنند و همچون شیران روز و پارسایان شب دغدغه امنیت و آرامش مردم را در دل دارند.
امروزه امنیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیت مرز‌های چهارگوشه میهن عزیز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهیدانی است که برای اعتلای ایران اسلامی و سرافرازی و سربلندی این مرز و بوم به زمین ریخته می‌شود.
▫️بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی تک تک آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیروی پرتوان است.
▫️اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه نیروها ،کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند بخشنده مهربان با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت استان را در زمینه پیشگیری و کاهش جرائم تامین می نمایند، تقدیر و تشکر می‌کنم و سلامتی و سربلندی این عزیزان در راه حفظ امنیت جامعه و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

▫️دکتر محمد پروهان سرپرست اورژانس 115 استان مرکزی

کلید واژه ها: اورژانس پیش بیمارستانی نیروی انتظامی سرپرست سازمان اورژانس 115 استان مرکزی


نظر شما :