سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در پیامی دومین سالگرد شهادت سردار دلها را تسلیت گفت.

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۹ کد : ۲۳۰۶۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۷۷
سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در پیامی دومین سالگرد شهادت سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در پیامی دومین سالگرد شهادت سردار دلها را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اورژانس؛ متن پیام تسلیت دکتر پروهان بدین شرح است:

بِسمِ رَبِ الشُهَدا وَ الصِدیقین

وَلَا تَحْسبَنَّ الَّذِین قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّه أَمْوَاتا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُون

چه نیک گفته اند که شهادت هنر مردان خداست. سردار رشید و پر افتخار اسلام، حاج قاسم سلیمانی، که خود نماد ساده زیستی، پارسایی و ولایتمداری بود به دور از هیاهوها و خودنمایی های سیاسی و پس از یک عمر شجاعت و مجاهدت در راه دفاع از میهن، در میدان های مبارزه با نماد مجسم شیاطین سرانجام به مقام والای شهادت رسید و به ارواح طیبه شهدا پیوست.

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اسطوره غیرت و شجاعت بود و این صفت بارزه و شاخصه، ایشان را به شخصیتی مقتدر در بین تمام آزادی خواهان جهان و حافظ صلح و امنیت خاورمیانه بدل ساخته بود.

او سرباز وطن و ولایی بود و بدون شک پرچمی که او و همرزمان شهیدش در حمایت از مظلومان برافراشتند، در راه مبارزه با استکبار جهانی در اهتزاز باقی خواهد ماند. استکبار جهانی بداند که همبستگی ملت ایران پس از شهادت ایشان دو چندان شده و مکتب سردار دل ها در دل دوستدارانش همیشگی و ماندگار است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی شهادت افتخارآمیز سردار سرافراز و فرمانده همیشه پیروز سپاه اسلام، سپهبد پاسدار «حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده بزرگوار آن شهیدان، ملت شریف و بزرگ ایران و همه دوستدارانش تبریک و تسلیت عرض نموده برای روح بلند این سردار بزرگ اسلام علو درجات الهی و محشور شدن با شهدای کربلا را از درگاه حضرت حق طلب می کنم»
 

کلید واژه ها: اورژانس پیش بیمارستانی سرپرست سازمان اورژانس 115 استان مرکزی


نظر شما :