کارشناس اورژانس استان مرکزی،مقام دوم کمیته ستارگان حیات را کسب کرد.

۱۹ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۴ کد : ۳۱۷۶۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۰
به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی ، کمیته مرکزی ستارگان حیات کشور، پس از برگزاری جلسات متعدد برای ارزیابی مستندات مربوط به فعالیت های همکاران معرفی شده توسط مراکز اورژانس دانشگاهی، ۱۲ نفر از عزیزانی را که موفق به کسب بالاترین امتیازات شده بودند به عنوان نفرات برگزیده سال ۱۴۰۰ در حوزه فنی انتخاب و معرفی کرد. شش نفر از واحد عملیات، سه نفر از واحد پاسخگویی تماس و سه نفر از واحد اعزام و راهبری، موفق به کسب عنوان ستاره حیات ۱۴۰۰ شدند که آقای محمدصادق معصومی کارشناس فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی موفق به کسب مقام دوم در واحد عملیات شدند.
کارشناس اورژانس استان مرکزی،مقام دوم کمیته ستارگان حیات را کسب کرد.

 کسب مقام دوم ستارگان حیات کشور توسط کارشناس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی

 به گزارش روابط عمومی اورژانس 115 استان مرکزی ، کمیته مرکزی ستارگان حیات کشور، پس از برگزاری جلسات متعدد برای ارزیابی مستندات مربوط به فعالیت های همکاران معرفی شده توسط مراکز اورژانس دانشگاهی، 12 نفر از عزیزانی را که موفق به کسب بالاترین امتیازات شده بودند به عنوان نفرات برگزیده سال 1400 در حوزه فنی انتخاب و معرفی کرد. شش نفر از واحد عملیات، سه نفر از واحد پاسخگویی تماس و سه نفر از واحد اعزام و راهبری، موفق به کسب عنوان ستاره حیات 1400 شدند که آقای محمدصادق معصومی کارشناس فوریت های پزشکی اورژانس 115 استان مرکزی موفق به کسب مقام دوم در واحد عملیات شدند.

 اصول اولیه لازم برای پیوستن به کسوت مقدس همکاران واحد فنی سازمان اورژانس کشور در زمینه های مختلف اخلاقی، حرفه ای و فنی از مهمترین موارد مورد نظر در جدول امتیاز بندی ستارگان حیات می باشد.

 از جمله ملاک های موثر در این راستا می توان به سابقه کاری، موارد احیای موفق، موارد زایمان موفق، فعالیت های آموزشی پژوهشی و فعالیت های فرهنگی ورزشی اشاره کرد.

همچنین برخورداری از حسن خلق، امانتداری ، روحیه ایثار، پایبندی به نظم و انظباط سازمانی و خلاقیت در انجام وظایف نیز از جمله موارد موثر در این انتخاب بوده است.

روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی
 

کلید واژه ها: اورژانس موفق کسب مرکزی استان مرکزی تکنسین فوریت های پزشکی کارشناسان فوریت‌های پزشکی


نظر شما :