تمهیدات اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس

۱۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۱ کد : ۴۲۷۷۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۲۸
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی از آماده باش کلیه پایگاه های زمینی و هوایی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در روز جمعه ۱۷ فروردین ماه همزمان با روز قدس خبر داد و گفت: روز قدس، روز مقاومت مستضعفان عالم علیه مستکبران است. روزی که با حضور همه مسلمانان جهان از چهره صهیونیست کودک کش، آمریکای جنایتکار وهم پیمانان آنها پرده بر داشته می شود و پوشالی بودن حمایت این ایادی قدرت و ثروت از حقوق بشر را به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشد.
تمهیدات اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس

 تمهیدات اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس

روز قدس، روز قدرت اسلام است."   
  امام خمینی(ره)

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی از آماده باش کلیه پایگاه های زمینی و هوایی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی در روز جمعه ۱۷ فروردین ماه همزمان با روز قدس خبر داد و گفت: روز قدس، روز مقاومت مستضعفان عالم علیه مستکبران  است. روزی که با حضور همه مسلمانان جهان از چهره صهیونیست کودک کش، آمریکای جنایتکار وهم پیمانان آنها پرده بر داشته می شود و پوشالی بودن حمایت این ایادی قدرت و ثروت از حقوق بشر را به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشد.

 اینجانب به نمایندگی همکاران شریفم در خانواده بزرگ سازمان اورژانس کشور در آستانه روز جهانی قدس، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونسیتی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و شهادت تعدادی از سرداران رشید اسلام، از آحاد مردم دعوت می نمایم تا همگام با مردم روزه دار و خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار « مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل » سر داده تا شاهد تضعیف هیمنه پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در جهان اسلام باشیم و دلگرمی و قوت قلبی برای مردم صبور و مقاوم و همچنین مبارزان رشید فلسطینی را به ارمغان آوریم. انشاا...که بزودی شاهدبرچیده شدن تمامی ارکان این رژیم کودک کش ونابودی حامیان استعمارگر آن از صحنه روزگار باشیم.

کلید واژه ها: روز قدس روز روز قدس روز روز قدس قدس اورژانس استان استان مرکزی مرکزی رژیم اورژانس پیش بیمارستانی کارشناسان فوریت‌های پزشکی


نظر شما :